MAVEAT » Produkty » Sery » Sery z mleka bawolego » Ser Bufalo Reale 300 gram

Ser Bufalo Reale 300 gram

30,00 

Włoski twardy ser Bufalo Reale jest bardzo ceniony we Włoszech i za granicą ze względu na swój delikatny i aksamitny smak. Ser dojrzewa od 20 do 24 miesięcy, ma jasną pastę, twardą skórkę i jest bogaty w białka i fosfor.

Waga około 300 g

4 in stock

Włoski twardy ser

Ser Bufalo Reale powstaje z mieszanki mleka krowiego i mleka bawolego o okresie dojrzewania od 20 do 24 miesięcy. Kolor jasno słomkowy, skórka twarda, odróżnia się kremowym aromatem. Ser Bufalo Reale jest bogaty w białko i fosfor, nadaje dla dzieci, które cenią go za słodki smak i pachnący aromat. Świetny jako końcowy posiłek lub przekąska.

Aby mieć doskonały ser, potrzebne są surowce o autentycznej jakości. Mleko do produkcji sera pochodzi wyłącznie z wyselekcjonowanych włoskich gospodarstw zlokalizowanych w regionach Lombardii i Emilii-Romanii.

Dojrzewanie sera to precyzyjny proces w którym koła serowe dzień po powstaniu zanurza się w solance, która nada serowi smak i utrwali skórkę. Od tego momentu zaczyna się sezonowanie, które odbywa się na drewnianych półkach przez okres minimum 20 miesięcy. Proces dojrzewania nadaje produktowi końcowemu wygląd, konsystencję, oryginalny smak i aromat, który charakteryzuje włoski twardy ser Bufalo Reale.

Średnie Wartości Odżywcze na 100g :

Energia 1714 kJ / 413 Kcal

Tłuszcze 32g (w tym tłuszcze nasycone 22g)

Węglowodany 0g (w tym cukier 0g)

Białko 31 g

Sól ** 1,3 g

Kawałki mają około 300 gram

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ser Bufalo Reale 300 gram”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *