MAVEAT » Produkty » Spiżarnia » Włoska sól morska gruba 1 kg

Włoska sól morska gruba 1 kg

6,75 

Włoska sól morska gruboziarnista do gotowania, uzyskiwana z naturalnego odparowywania wody morskiej na słońcu, posiada wszystkie właściwości i minerały niezbędne do uzyskania produktu wysokiej jakości.

Opakowanie 1 kg

4 in stock

Włoska sól morska gruboziarnista

Sale grosso to włoska sól morska gruboziarnista to wysokiej jakości włoska sól morska pozyskiwana w wyniku naturalnego odparowania wody morskiej na słońcu. Pakowana bez poddawania dodatkowym procesom rafinacji, zachowuje wszystkie swoje właściwości odżywcze i minerały.

Gruboziarnista sól morska doda smaku i przede wszystkim udekoruje wiele Twoich potraw z mięsa (grollowane, stek, tagliata z wołowiny), jak i ryb, np. ryba pieczona w soli.

Wytwarzana w naturalny sposób przez działanie słońca, wiatru i morza w jednej z najstarszych i największych solnisk w Europie, na południu Włoch, w regionie Apulia. Terytorium saliny, będącym równocześnie rezerwatem przyrody, to ogromny obszar wody o powierzchni 4000 hektarów, który w sezonie letnim zmienia kolor na czerwony z powodu obecności „artemia salinis”, mikroorganizmu utworzonego podczas powolnego wytrącania się soli.

Składniki: morska sól spożywcza

Wartość odżywcza w 100 g produktu:

Wartość energetyczna 0 kJ / 0 kcal

Tłuszcz 0 g, – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g

Węglowodany 0 g – w tym cukry 0 g

Białko 0 g

Sól 98,0 g

EAN 8018440003545

Brand

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Włoska sól morska gruba 1 kg”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *