MAVEAT » Produkty » Spiżarnia » Włoska sól morska drobna, solniczka 250 g

Włoska sól morska drobna, solniczka 250 g

6,45 

Włoska sól morska drobnoziarnista do gotowania lub solenia potraw w wygodnej dużej solniczce. Sól uzyskiwana z naturalnego odparowywania wody morskiej na słońcu, posiada wszystkie właściwości i minerały niezbędne do uzyskania produktu wysokiej jakości.

Opakowanie 250 g

  Powiadom mnie, kiedy będzie ponownie dostępny

  Out of stock

  Categories: ,

  Włoska sól morska drobniziarnista, solniczka

  Drobnoziarnista włoska sól morska pozyskiwana w wyniku naturalnego odparowania wody morskiej na słońcu w praktycznym opakowaniu, niezbędny składnik w Twojej kuchni.

  Pakowana bez poddawania dodatkowym procesom rafinacji, zachowuje wszystkie swoje właściwości odżywcze i minerały. Sól morska smakuje zdecydowanie lepiej, niż sól kuchenna, ale przygotowując potrawy należy pamiętać, że jest ona dużo bardziej słona, dlatego podczas przyprawiania powinno dodać się jej nieco mniej.

  Wytwarzana w naturalny sposób przez działanie słońca, wiatru i morza w jednej z najstarszych i największych solnisk w Europie, na południu Włoch, w regionie Apulia. Terytorium saliny, będącym równocześnie rezerwatem przyrody, to ogromny obszar wody o powierzchni 4000 hektarów, który w sezonie letnim zmienia kolor na czerwony z powodu obecności „artemia salinis”, mikroorganizmu utworzonego podczas powolnego wytrącania się soli.

  Składniki: morska sól spożywcza

  Wartość odżywcza w 100 g produktu:

  Wartość energetyczna 0 kJ / 0 kcal

  Tłuszcz 0 g – w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g

  Węglowodany 0 g – w tym cukry: 0 g

  Białko 0 g

  Sól 98,0 g

  EAN 8018440003439

  Brand

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Włoska sól morska drobna, solniczka 250 g”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *