MAVEAT » Produkty » Spiżarnia » Oliwa z wytłoczyn z oliwek 500 ml

Oliwa z wytłoczyn z oliwek 500 ml

22,50 

Oliwa z wytłoczyn z oliwek to poświęcenie i dbałość włożona w przygotowanie produktu powiązane z chęcią zachowania najlepszej części tradycji a wszystko zaprawione apulijskim słońcem. Wyprodukowana we Włoszech.

Butelka 500 ml

9 in stock

Włoska oliwa z wytłoczyn z oliwek

Oliwa z wytłoczyn oliwek firmy Luglio nadaje się do różnych preparatów w szczególności do gotowania, dzięki neutralnemu smakowi, który nie zmienia smaku potraw.

Włoska firma Olio Luglio

Historia, która zaczęła się ponad 60 lat temu!
Zamiłowanie do tradycji i dbałość o innowację sprawiają, że firma Olio Luglio jest punktem odniesienia wśród firm przetwarzających oliwę z oliwek we włoskiej prowicji Bari (region Apulia), uważanej przez wielu znawców za najcenniejszą na świecie.
Ogromne połacie drzew oliwnych, szorstkie płaskowyże wyżłobione ręką człowieka i żywe kolory otaczają charakterystyczne miasteczko TERLIZZI, na północ od Bari. To tutaj rodzina zapuszcza korzenie i w 1953 r. rozpoczyna produkcję „nektaru” zwanego ekstra oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia.

Kontrola oliwek na uprawach, przetwarzanie oliwek w oliwę, proces rozlewania oraz wprowadzenie do sprzedaży gotowego produktu to przywilej tej rodziny. Firma Olio Luglio jest obecna w ponad 80 krajach na świecie!

Wartości odżywcze na 100 ml produktu:

Wartość energetyczna 3404 kj / 828 kcal

Tłuszcz 92 g – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 14 g

Węglowodany 0 g – w tym cukry 0 g

Białko 0 g

Sól 0 g

EAN: 8018440000544

Brand

Kraj pochodzenia:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Oliwa z wytłoczyn z oliwek 500 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *