Plastry

Plastry

Włoskie wędliny – plastry

Idealnie pokrojone w cienkie, aromatyczne plastry, ułożone fantazyjnie na talerzu, przeplecione kolorowymi cząstkami warzyw, owoców i pachnącymi serami – to przepis na najlepsze włoskie wędliny, które oferuje nasz sklep. Jakie gatunki proponujemy?

Jakie wędliny włoskie oferuje nasz sklep?

Wszystkie produkty, które znajdziesz u nas online, są importowane prosto z Włoch, bezpośrednio od najlepszych regionalnych producentów. Dzięki temu masz pewność, że to, co kładziesz na swoją deskę podczas przyjęcia, smakuje dokładnie tak, jak powinno. Fantastyczne gatunki szynek włoskich pakowane są próżniowo i zapakowane w postaci idealnie pokrojonych, cienkich plastrów. To sprawia, że są łatwiejsze do zaserwowania i nie wymagają praktycznie żadnego wysiłku przy układaniu, a prezentują się znakomicie!

Salami włoskie – pikantna przekąska

To jedna z najbardziej charakterystycznych wędlin, bez których wielu Włochów nie wyobraża sobie pizzy, ale jeszcze bardziej – klasycznej deski z przekąskami. Aperitivo jako małe kąski serwowane przed daniem głównym mają za zadanie uspokoić pusty żołądek, ale jednocześnie pobudzić jego pracę i wzmóc apetyt. Może się tak stać za sprawą niewielkich, ale dobrze doprawionych wędlin. Spianata picante to klasyczna włoska wędlina w formie niewielkich, intensywnie czerwonych plastrów, na bazie chudej wieprzowiny, tłuszczu i papryczek chilli. Idealnie dopełniają smak prostych pszennych wypieków, dobrze smakują z oliwkami czy nadziewanymi papryczkami, ale robią wrażenie także jedzone samodzielnie.

Perfekcyjna włoska szynka dojrzewająca – prosto z Italii

Dojrzewające wędliny surowe to prawdziwy rarytas na europejskich stołach. Serwuje się je nie tylko w towarzystwie oliwek, papryczek, sałat, pomidorów i pieczywa, ale również… owoców, w tym szczególnie melonów, fig oraz winogron. Starannie wybrane kawałki wieprzowiny poddawane są suszeniu i dojrzewaniu w specjalnych warunkach. Dostępne u nas wersje tego specjału to na przykład Prosciutto Crudo o łagodnym, słodkawym charakterze i charakterystycznym zapachu. Tego rodzaju szynki są niezwykle aromatyczne i intensywne smakowo, dlatego idealnie nadają się jako aperitivo – czyli przede wszystkim jako jeden z elementów deski wędlin i serów podczas przyjęć. Podana w cienkich, niemal przezroczystych plastrach szynka Prosciutto di Parma stanie się z pewnością hitem niejednej imprezy, na której zostanie podana – szczególnie gdy zaserwujesz wersję prosto z Włoch. Jak to zrobić? Wystarczy zamówić tę szynkę w naszym sklepie, gdzie znajdują się wyłącznie importowane z Italii produkty w opakowaniach próżniowych. Zachowują w pełni swoją świeżość i walory smakowe oraz zapachowe, pomimo długiej drogi, jaką przebyły – a to świadczy o ich doskonałej jakości.

Jakie znajdziesz u nas włoskie wędliny?

Wybór wędlin pakowanych próżniowo pokrojonych w plastry jest w naszym sklepie ograniczony do najlepszych gatunków – znajdziesz u nas włoskie salami pikantne i dojrzewające szynki, znane ze swoich walorów smakowych na całym świecie i charakterystyczne dla tego konkretnego miejsca, w którym są wytwarzane. Zwróć uwagę na najlepszą prosciutto di Parma, spróbuj jej ze słodkim, soczystym owocem i przekonaj się, dlaczego na całym świecie klasyczne deski wędlin i serów są tak popularną przekąską – to jest po prostu pyszne! Warunkiem uzyskania idealnych wrażeń smakowych jest jedynie wybór najlepszych gatunkowo produktów – dzięki nim dostarczysz swoim kubkom smakowym pełnego wachlarza doznań, a przy okazji nabierzesz apetytu na danie główne!

Dlaczego warto wybrać nasze wędliny?

W naszym sklepie oferujemy jedynie wysokogatunkowe produkty importowane prosto z Włoch. To w większości wyroby bezglutenowe, a zatem idealne dla tych, którzy z powodów zdrowotnych muszą stosować dietę eliminacyjną, a pragną rozkoszować się najlepszymi europejskimi przysmakami, docenianymi na całym świecie. Dobra włoska szynka dojrzewająca to produkt, w którego przypadku nie warto oszczędzać – jednak w naszym sklepie dostaniesz ją w bardzo atrakcyjnej cenie!

Filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Speck stagionato - szynka wędzona dojrzewająca plastry

  Speck stagionato – szynka wędzona dojrzewająca plastry

  16,55 
  Oceniono 0 na 5
 • Mortadella-Bologna-IGP-–-mortadela-plastry-200-g

  Mortadella Bologna IGP – mortadela plastry 200 g

  16,50 
  Oceniono 0 na 5
 • surowa szynka dojrzewajaca

  Prosciutto crudo stagionato – szynka dojrzewająca plastry 200 g

  23,55 
  Oceniono 0 na 5
 • Coppa-stagionata-–-karkówka-dojrzewająca-plastry-200-g

  Coppa stagionata – karkówka dojrzewająca plastry 200 g

  20,35 
  Oceniono 0 na 5
 • Prosciutto cotto alta qualità

  Prosciutto cotto alta qualità – szynka gotowana plastry 200 g

  17,20 
  Oceniono 0 na 5
 • wloskie salami pikantne

  Spianata piccante – pikantne salami plastry 200 g

  21,05 
  Oceniono 0 na 5
 • Salami napoli plastry

  Salami napoli plastry 200 g

  21,05 
  Oceniono 0 na 5
 • Dojrzewająca szynka włoska 500 g

  49,50 
  Oceniono 0 na 5