Napoje

Napoje

Tradycyjne włoskie napoje bezalkoholowe dostępne w naszym sklepie to najlepszy sposób na to, aby uzupełnić stół o ciekawe, nieznane u nas smaki i zapewnić sobie i gościom maksimum orzeźwienia!

Jak smakują włoskie napoje?

Włoskie tradycyjne napoje sprzedawane w puszkach lub niewielkich butelkach z kapslem mogą z pozoru przypominać lekkie owocowe piwa, ale w rzeczywistości są bezalkoholowe. Mają ciekawy smak, głównie dlatego, że wykorzystuje się do ich produkcji składniki, które w Polsce są dość egzotyczne. Może to być infuso di chinotto – rodzaj gorzkawej włoskiej pomarańczy, napar z drzewa cedru lub krokosza barwieńskiego, z imbiru, sok z bergamotki lub cytronu – charakterystycznego owocu z kolcami zwanego „ręką Buddy”. W naszym sklepie znajdziesz napoje wykorzystujące właśnie tak ciekawe składniki, o lekko słodkawym, kwaskowatym smaku, dla jeszcze lepszego efektu orzeźwienia wzmocnione bąbelkami. Napoje włoskie tradycyjne trudno porównać do czegokolwiek innego – trzeba ich po prostu spróbować, by poznać ich fantastyczne cechy smakowe!

Włoskie napoje bezalkoholowe – idealne na przyjęcie

Lubisz gotować w stylu włoskim i celebrować kolacje niczym rodowity Włoch – spędzając z rodziną i przyjaciółmi wiele godzin na świeżym powietrzu przy pysznych potrawach? W takim razie na Twoim stole nie powinno też zabraknąć typowych włoskich napojów. Wspaniale podkreślają one smak soczystych pomidorów, cierpkich oliwek, czosnkowego pieczywa czy innych typowo włoskich dodatków. Przyjęcia urządzane we włoskim stylu to najlepszy pretekst, aby zamówić w naszym sklepie różnorodne trunki bez alkoholu, które idealnie ugasza pragnienie w upalny dzień. Nie bez powodu Włosi je uwielbiają! Ich pyszny smak i ciekawy skład, w którym znajduje się wiele egzotycznych owoców, to powód, aby zamówić je już dzisiaj online na zapas do swojej domowej spiżarni. Zadbaj o najwyższą jakość napojów, po które sięgasz Ty i Twoja rodzina – nie ograniczaj się do znanych sobie doskonale owoców – te we włoskich napojach tradycyjnych z pewnością Cię zaskoczą!

Filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Napój bezalkoholowy Sodarosa
  Oceniono 0 na 5

  Napój bezalkoholowy Sodarosa

  8,35 
 • -24% Napój bezalkoholowy Lemoniada
  Oceniono 0 na 5

  Napój bezalkoholowy Lemoniada

  6,35 
 • Napój bezalkoholowy Sodaviola
  Oceniono 0 na 5

  Napój bezalkoholowy Sodaviola

  8,35 
 • Napój bezalkoholowy Sambuco
  Oceniono 0 na 5

  Napój bezalkoholowy Sambuco

  8,35 
 • Napój bezalkoholowy Aperitivo Bitter
  Oceniono 0 na 5

  Napój bezalkoholowy Aperitivo Bitter

  8,35