Logo

SZUKASZ WŁOSKICH SERÓW?

Gorgonzola to bez wątpienia jeden z wiodących produktów gastronomicznych Wloch. Ten słynny ser, oprócz tego, że smakuje wszystkim Wlochom, jest również uwielbiany na całym świecie. Ser gorgonzola cieszy sie duza renoma, ale trzeba uwazac przy jego zakupie. W rzeczywistości istnieje wiele firm, które próbują naśladować smak tego produktu, nawet jeśli ich wynik nie ma nic wspólnego z włoską gorgonzolą. Z tego powodu bardzo ważne jest poznanie wszystkich głównych osobliwości tego słynnego sera.

Gorgonzola

Jakie są główne cechy sera Gorgonzola?

Przede wszystkim należy sprecyzować, że Gorgonzola jest rozpoznawalna dzięki obecności zielonych smug, ktore są wynikiem skomplikowanego procesu marmurkowania lub kontrolowanego tworzenia się pleśni.

SER GORGONZOLA

  • Gorgonzola
    Gorgonzola 200 g
  • ser grana padano
    Ser Grana Padano 200 g

SER GRANA PADANO

SER PECORINO Z ORZECHAMI

  • parmigiano reggiano 350 g
    Ser parmezan 350 g

SER PARMEZAN REGGIANO

🇮🇹 🇵🇱 Nasi entuzjastyczni klienci 🥰

“Kupiłam włoskie produkty na Maveat.com i myślę, że znalazłam najlepszy sklep internetowy z wysokiej jakości produktami spożywczymi. Nie mogę się już bez niego obejść!”

Maria
z Krakowa

“Świetne znalezisko dla wszystkich moich włoskich aperitifów! Wreszcie mam pewność, że kupuję prawdziwe włoskie produkty spożywcze. Ponieważ jest prawdziwym włoskim jedzeniem!”

Marcusz
z Poznania

“Nie mogę się już bez niego obejść na obiadach i aperitifach z przyjaciółmi i rodziną. Do tej pory unikam kupowania tanich produktów w supermarkecie…”

Olga
z Łodzi

“Pizza i makaron mają oryginalny włoski smak! Rozpoznaję i kupuję tylko włoskie produkty dzięki Maveat.com dla mnie i mojej rodziny.”

Kristina
z Krakowia

Gorgonzola recensioni

Chcesz Gorgonzolę?

Niepowtarzalny i szczególny smak tego produktu, który sprawia, że ​​jest on unikatowy na świecie, musi być jak najlepiej chroniony przez organy i stowarzyszenia powołane w tym celu.

Czy jesteś niezdecydowany?

Skontaktuj się z naszym personelem, aby uzyskać przydatne wskazówki i przepisy