MAVEAT » Produkty » Sery » Ser Asiago DOP 150 g

Ser Asiago DOP 150 g

11,99 

Asiago PDO Fresco rozpływa się w ustach z każdym kęsem, dając słodkie i lekko kwaśne nuty. Do produkcji Assiago używa się mleka pełnego z jednego lub kilku kolejnych udojów. Mleko pochodzi z konkretnych ras włoskich krów: Bruna Alpina, Burlina, Frisona Italiana, Grigio Alpina, Pezzata Rossa, Rendena. 

Opakowanie 150 g

  Powiadom mnie, kiedy będzie ponownie dostępny

  Brak w magazynie

  Często kupowane razem:
  Włoskie oliwki mieszane marynowane w oleju
  19,20 
  18,99 

  Asiago

  Ser Asiago Fresco (świeży), zwany również Asiago pressato (prasowany) wyprodukowany z mleka krowiego. Charakteryzuje go biały lub lekko słomkowy kolor oraz widoczne, nierównomierne dziury i smak świeżego mleka. Jest delikatny i przyjemnie rozpływa się w ustach, pozostawiając nieodparty, słodki i lekko kwaśny posmak.

  Włoski ser Asiago o Chronionej Nazwie Pochodzenia

  Obszar produkcyjny o wyjątkowych cechach, tradycja mleczarska przekazywana od pokoleń. To właśnie te składniki sprawiają, że Assiago posiada Chronioną Nazwę Pochodzenia. Czynniki naturalne i ludzkie uznane za najlepszą gwarancję doskonałości i bezpieczeństwa.

  Gdzie się produkuje ser Asiago DOP?

  W północnych Włoszech. Na terenie, w którym od zawsze współistniała natura i człowiek. Środowisko geograficzne obejmujące góry i równiny, przechodzące przez łagodne wzgórza Vicenzy, gdzie różnorodność roślinności pobrzmiewa specyficznym mikroklimatem. Asiago ChNP  produkowany jest w określonym obszarze geograficznym: w Vicenzy, Trento oraz w części prowincji Padwa i Treviso.

  Składniki: mleko, sól, podpuszczka, fermenty mlekowe. Substancje konserwujące na skórce: E235 -E203. Barwnik E160b. Przechowywać w temperaturze od 0°C do 4°C.

  Średnie wartości dla 100 g produktu:

  Energia: 381 kcal-1580 kJ

  Tłuszcz: 32 g – w tym nasycone: 23 g

  Węglowodany: 1,3 g – w tym cukry: 0,0 g

  Białko: 22,0g

  Sól (NaCl): 1,8 g

  EAN 8011425115110

  Brand

  Kraj pochodzenia:

  Składniki:

  Średnie w 100 g produktu:

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Ser Asiago DOP 150 g”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *