MAVEAT » Produkty » Sery » Ser Asiago DOP 150 g

Ser Asiago DOP 150 g

11,99 

Asiago PDO Fresco rozpływa się w ustach z każdym kęsem, dając słodkie i lekko kwaśne nuty. Do produkcji Assiago używa się mleka pełnego z jednego lub kilku kolejnych udojów. Mleko pochodzi z konkretnych ras włoskich krów: Bruna Alpina, Burlina, Frisona Italiana, Grigio Alpina, Pezzata Rossa, Rendena. 

Opakowanie 150 g

36 w magazynie

Często kupowane razem:
Włoskie oliwki mieszane marynowane w oleju
19,20 
18,99 
Klasyczne Taralli z Oliwą Extra Virgin
11,99 

Asiago

Ser Asiago Fresco (świeży), zwany również Asiago pressato (prasowany) wyprodukowany z mleka krowiego. Charakteryzuje go biały lub lekko słomkowy kolor oraz widoczne, nierównomierne dziury i smak świeżego mleka. Jest delikatny i przyjemnie rozpływa się w ustach, pozostawiając nieodparty, słodki i lekko kwaśny posmak.

Włoski ser Asiago o Chronionej Nazwie Pochodzenia

Obszar produkcyjny o wyjątkowych cechach, tradycja mleczarska przekazywana od pokoleń. To właśnie te składniki sprawiają, że Assiago posiada Chronioną Nazwę Pochodzenia. Czynniki naturalne i ludzkie uznane za najlepszą gwarancję doskonałości i bezpieczeństwa.

Gdzie się produkuje ser Asiago DOP?

W północnych Włoszech. Na terenie, w którym od zawsze współistniała natura i człowiek. Środowisko geograficzne obejmujące góry i równiny, przechodzące przez łagodne wzgórza Vicenzy, gdzie różnorodność roślinności pobrzmiewa specyficznym mikroklimatem. Asiago ChNP  produkowany jest w określonym obszarze geograficznym: w Vicenzy, Trento oraz w części prowincji Padwa i Treviso.

Składniki: mleko, sól, podpuszczka, fermenty mlekowe. Substancje konserwujące na skórce: E235 -E203. Barwnik E160b. Przechowywać w temperaturze od 0°C do 4°C.

Średnie wartości dla 100 g produktu:

Energia: 381 kcal-1580 kJ

Tłuszcz: 32 g – w tym nasycone: 23 g

Węglowodany: 1,3 g – w tym cukry: 0,0 g

Białko: 22,0g

Sól (NaCl): 1,8 g

EAN 8011425115110

Brand

Kraj pochodzenia:

Składniki:

Średnie w 100 g produktu:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ser Asiago DOP 150 g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *