MAVEAT » Produkty » Wędliny » Salami Contadino 550 g

Salami Contadino 550 g

89,50 

Salme contadino dosłownie salami chłopskie to typowe średnio rozdrobnione salami z włoskiego regionu Emilia-Romania. Salami „Contadino” to najlepsze chude mięso ze 100% włoskiej wieprzowiny z kontrolowanego łańcucha dostaw.

Waga zmienna około 550 g

 

6 in stock

Category:

Włoskie salame contadino

Salami chłopskie otrzymuje się wybierając najlepsze mięso mielone (boczek i łopatka), mieszając je z solą, przyprawami i naturalnymi aromatami. Powolne i stopniowe dojrzewanie (trzy odrębne fazy różniące się warunkami temperaturowymi i wilgotnościowymi), dokładnie kontrolowane za pomocą najlepszych systemów monitorowania, daje ten „zapach i smak piwnicy”, z którego słynie najlepsze włoskie salami.

Salami Contadino jest wpychane do naturalnych osłonek i ręcznie wiązane. Dbałość w fazach suszenia i dojrzewania, które odbywają się w specjalnych ceglanych komorach, nadaje temu salami niepowtarzalny aromat i delikatny smak. Plasterki mają średnie ziarno, są jaskrawoczerwone i jednolite.

Składniki: mięso wieprzowe, sól, naturalne aromaty, glukoza, sacharoza, przeciwutleniacz: E 301, konserwanty: E250, E252

Wartości odżywcze na 100 g produktu:

Energia: 1559 Kj / 378 kcal

Tłuszcze: 30 g – w tym nasycone: 9,9 g

Węglowodany: <0,5 g  – w tym cukry: <0,5 g

Białko: 27 g

Sól: 3,2 g

Brand

Kraj pochodzenia:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salami Contadino 550 g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *