MAVEAT » Produkty » Spiżarnia » Gotowy sos do pizzy 4050 g

Gotowy sos do pizzy 4050 g

39,99 

Pizza sauce – gotowy sos do pizzy z oryginalnej włoskiej receptury i wyłącznie włoskich pomidorów. Nada twoim pizzom niepowtarzalnego śródziemnomorskiego smaku.

Puszka 4050 g

30 in stock

Pizza sauce aromatizzata

Aromatyzowany sos do pizzy produkowany jest wyłącznie z włoskich pomidorów wzbogaconych bazylią, cebulą i innymi przyprawami, aby jeszcze bardziej podkreślić smak pizzy.

Pomidory włoskie

Ziemia, słońce, woda i czas: pomidor nie potrzebuje niczego więcej, aby dobrze rosnąć. Kiedy pola zabarwią się charakterystyczną jaskrawą czerwienią, wiadomo, że już czas. Cierpliwe oczekiwanie, aż pomidor osiągnie odpowiednią dojrzałość wynagradza, bo dopiero wtedy owoc uwalnia swoją niezwykłą słodycz.

Zachowanie aromatu i smaku świeżo zebranych pomidorów to odpowiedzialna praca. Udaje się to wtedy, kiedy zbierzesz pomidory w odpowiednim momencie dojrzałości i nie poddasz ich długim podróżom przed dotarciem do miejsca przetwórstwa. Dzięki temu możesz zachować nienaruszony smak i wartości odżywcze świeżo zebranego pomidora, doskonałego przeciwutleniacza i bardzo ważnego sprzymierzeńca zdrowia.

Składniki: pomidory (98%), sól, cukier, cebula (0,1%), oregano (0,07%), bazylia (0,02%), przyprawy.

Wartości odżywcze na 100 g produktu:
Energia 170 kJ / 41 kalorie
Tłuszcze 0,5 g – w tym nasycone 0 g
Węglowodany 6,3 g – w tym cukry 4,4 g
Błonnik pokarmowy 2,6 g
Białko 1,7 g
Sól 0,60 g

EAN 8008825016895

 

Kraj pochodzenia:

Marka

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gotowy sos do pizzy 4050 g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *