MAVEAT » Produkty » Produkty vegan » Oliwa z oliwek extra virgin 500 ml

Oliwa z oliwek extra virgin 500 ml

34,99 

Oliwa z oliwek extra virgin firmy Olio Luglio pochodzi z pierwszego tłoczenia zdrowych oliwek zebranych w odpowiednim stopniu dojrzałości. Mieszanka oliwy z oliwek pochodzących z Uni Europejskiej.

Butelka 500 ml

3 in stock

Włoska oliwa z oliwek extra vergine

Oliwa z oliwek extra virgin to jeden z filarów diety śródziemnomorskiej, ogłoszony w 2010 roku przez UNESCO niematerialnym dziedzictwem kulturowym ludzkości.

Włoska firma Olio Luglio

Historia, która zaczęła się ponad 60 lat temu!
Zamiłowanie do tradycji i dbałość o innowację sprawiają, że firma Olio Luglio jest punktem odniesienia wśród firm przetwarzających oliwę z oliwek we włoskiej prowicji Bari (region Apulia), uważanej przez wielu znawców za najcenniejszą na świecie.
Ogromne połacie drzew oliwnych, szorstkie płaskowyże wyżłobione ręką człowieka i żywe kolory otaczają charakterystyczne miasteczko TERLIZZI, na północ od Bari. To tutaj rodzina zapuszcza korzenie i w 1953 r. rozpoczyna produkcję „nektaru” zwanego ekstra oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia.

Kontrola oliwek na uprawach, przetwarzanie oliwek w oliwę, proces rozlewania oraz wprowadzenie do sprzedaży gotowego produktu to przywilej tej rodziny. Firma Olio Luglio jest obecna w ponad 80 krajach na świecie!

Wartości odżywcze na 100 ml produktu:

Wartość energetyczna 3404 kj / 282 kcal

Tłuszcz 92 g – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 14 g

Węglowodany 0 g – w tym cukry 0 g

Białko 0 g

Sól 0 g

EAN: 8018440001312

Brand

Kraj pochodzenia:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Oliwa z oliwek extra virgin 500 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *