O nas


Czy jesteś fanem włoskiej kultury kulinarnej?

Szukasz prawdziwych włoskich produktów spożywczych?

Jesteś we właściwym miejscu!

Maveat to nie tylko Twój supermarket internetowy z szerokim wyborem wysokiej jakości produktów Made in Italy, ale rodzina złożona tylko z kobiet, które jak dobre matki, przynoszą na stół najlepsze jedzenie, jakie oferują nam piękne Włochy.

Możesz spokojnie zamówić oryginalne włoskie przysmaki, a my zadbamy o zachowanie świeżości Twojego zakupu. Dzięki odpowiednim i ekologicznym opakowaniom dostarczamy je bezpośrednio do Twojego domu.

Odkryj szeroką gamę tradycyjnych włoskich produktów spożywczych w różnych kategoriach.

SMACZNEGO !!!

POCHODZENIE MAVEAT

Firma MAVEAT została założona w 1998 roku i obecnie jest znaną firmą import-eksport prowadzoną przez kobiety, które z historycznej siedziby w Piacenzy (Włochy) zarządzają dwoma biurami zagranicznymi w Warszawie i w Szanghaju. Od dwudziestu trzech lat nasz żeński zespół codziennie pracuje nad budowaniem relacji między wyselekcjonowanymi włoskimi producentami a zagranicznymi firmami, które poszukują żywności made in Italy o wysokiej jakości.

Dołączenie do grupy naszych dostawców nie jest łatwe: badania laboratoryjne, jakość surowców, poszanowanie środowiska, certyfikacja pochodzenia i produkcji, precyzja i kompetencje to tylko niektóre z minimalnych standardów, jakich wymagamy od naszych producentów. Przestrzegając tych kryteriów, gwarantujemy każdemu z naszych klientów certyfikowane produkty spożywcze na stole i w spiżarni. Gwarantujemy jakość na każdym poziomie łańcucha dostaw, nie tracąc przy tym z oczu głównego celu, jakim jest zadowolenie naszych klientów.

Z biegiem czasu włączyliśmy do pakietu naszych usług szeroki wachlarz rozwiązań dostosowanych do klienta, tworząc z pasją indywidualne metody dla każdego rodzaju potrzeb.

KORZENIE MAVEAT

MAVEAT działa w pałacu rolniczym miasta Piacenzy, które jest także logistycznym i strategiczny biegunem północnych Włoch i całej południowej Europy. Piacenza znajduje się w prowincji Emilia Romagna, jednej z najbardziej znanych i najbardziej produktywnych na Półwyspie Apenińskim.

Emilia Romagna zwana także doliną żywności (Food Valley) to różnorodność produktów spożywczych, które są wizytówką italian food, reprezentującą Włochy na całym świecie: Parmigiano Reggiano, Prosciutto di Parma, Ocet Balsamiczny z Modeny, Mortadella di Bologna, Piadina Romagnola i wiele innych, to produkty będące synonimem jakości i doskonałości, symbole najlepszego Made in Italy.


MAVEAT WPROWADZA NA STÓŁ WŁOSKI STYL

We Włoszech dobre odżywianie jest faktem kulturowym, wyrazem serdeczności, chęci bycia razem, zamiłowania do dobrego życia. Emilia Romagna jest najbogatszym włoskim regionem pod względem pochodzenia produktów ChNP i ChOG i z tego powodu uważana jest za bijące serce Włoch.

W rzeczywistości region ten szczyci się produkcją wędlin, takich jak Mortadella di Bologna, Prosciutto di Parma, Coppa Piacentina, które nie mają sobie równych pod względem różnorodności i jakości. Jeśli chodzi o sery to wystarczy pomyśleć o Parmigiano Reggiano, Grana Padano, Squacquerone, Provolone i wiele innych.


NIE TYLKO IMPORT EKSPORT WŁOSKICH PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH

Jesteśmy idealnym interlokutorem pomiędzy lokalnymi producentami charakteryzującymi się rzemieślniczym procesem produkcyjnym a klientami poszukującymi szerokiej gamy produktów spożywczych Made in Italy.

Od zawsze mamy do czynienia z selekcją i eksportem produktów spożywczych na cały świat. Dzięki raportom zawartym między producentami i dystrybutorami wzrastamy poprzez poszerzanie oferty i możliwości zakupowych w kierunku klientów prywatnych, którzy chcą mieć w domu świeże i fachowo wyselekcjonowane produkty spożywcze.

Dbałość o klienta pozwoliła nam nawiązać ważne i trwałe partnerstwa, które są w stanie sprostać wymaganiom dystrybucji na dużą skalę, handlu detalicznego i zaopatrzenia gastronomii. Nasza klientela B2B obejmuje hurtowników, którzy zajmują się logistyką dla GDO oraz handlu detalicznego.

„Celem projektu MAVEAT jest dotarcie do konsumenta końcowego i umożliwienie mu degustacji włoskich smaków bezpośrednio w domu!

WARTOŚĆ DODANA ZAKUPÓW NA MAVEAT.COM

Świat eksportu produktów rolno-spożywczych jest rozległy i rozdrobniony, wypełniony przez małe lokalne przedsiębiorstwa z dobrze zdefiniowaną niszą rynkową i dużych graczy międzynarodowych.

Naszą siłą jest oferowanie unikalnego i uprzywilejowanego kanału, który jest w stanie oferować szeroką gamę produktów Made in Italy od producenta do konsumenta, unikając drogich marż, które nieuchronnie narzucają supermarkety.

Pragnieniem MAVEAT jest nie tylko eksportowanie samych produktów, ale także ich historii, tradycji i kultury, które są zawsze ściśle powiązane z kuchnią włoską. Obecny za granicą fenomen włoskiego brzmienia, jest motywem coraz powszechniejszych imitacji naszych produktów ChNP i ChOG i często konsument (a w najgorszych przypadkach również sam importer) nie jest w stanie odróżnić podróbek od oryginalnych włoskich produktów.

„Dla firmy MAVEAT sprzedaż produktu to przede wszystkim przekazanie jego historii
nie tylko zamknięcie transakcji”.

MAVEAT REPREZENTUJE MADE IN ITALY NA ŚWIECIE

Made in Italy to wyrażenie, które przywołuje jakość, charakteryzującą doskonałe włoskie produkty na całym świecie.

Reprezentowanie made in Italy, oprócz tego, że jest ważnym zaszczytem, ​​oznacza dla nas odpowiedzialne zadanie wyboru najlepszych dostawców i proponowania produktów z gwarantowanym łańcuchem dostaw, docenianych i rozpoznawanych nie tylko ze względu na ich niepowtarzalne smaki i aromaty, ale także za międzynarodowe odznaki (ChNP, ChOG).

Oznacza to również prawidłowe informowanie o ich pochodzeniu i gwarancję łańcuchów produkcyjnych, nad którymi czuwają dedykowane konsorcja, które zwalczają ewentualne fałszerstwa i podróbki.


MAVEAT.COM TO INTERNETOWY KATALOG WŁOSKIEJ ŻYWNOŚCI NA ŚWIECIE

Poprzez nasz bogaty internetowy katalog włoskich produktów spożywczych mamy możliwość proponowania produktów niszowych, często nieznanych marek, ale najwyższej jakości i kunsztu, często niedostępnych w dystrybucji na dużą skalę ze względu na panującą logikę rynku.

Wreszcie możemy przełamać te bariery i zaoferować bez ograniczeń najlepsze produkty spożywcze, które reprezentują certyfikowaną doskonałość Made in Italy na świecie.