MAVEAT » Produkty » Makaron » Makaron pappardelle

Makaron pappardelle

12,00 

Pappardelle to rodzaj dużego makaronu w kształcie płaskich pasków, podobnego do tagliatelle, ale większego rozmiaru. Ich konsystencja jest zwykle mocna, co czyni je idealnymi do gęstych, bogatych sosów.

Opakowanie 500 g

15 in stock

Makaron pappardelle

Linia “wyjątkowa” (speciali) obejmująca formaty tradycji kulinarnej południowych Włoch. Charakteryzują się chropowatą powierzchnią, pappardelle otrzymywane są z mieszanki najwyższej jakości semoliny z pszenicy durum, powolnego procesu produkcji i delikatnego suszenia. Bardzo staranne opakowanie podkreśla ich tradycyjny smak.

Co to jest Granoro Dedicato?

Jest to projekt łańcucha dostaw w 100% z Apulii , którego celem jest zwiększenie wartości produktów rolnych uprawianych w tym regionie. Celem Granoro jest przyczynienie się do zrównoważonego rozwoju rolnictwa Apulii oraz wzmocnienie bezpośredniego związku między rolnikami a konsumentami, opartego na dzieleniu się wartościami, takimi jak zrównoważony rozwój i przywracanie tradycji poprzez realizację własnych produktów.

Zdrowy i autentyczny dialog, który znajduje swój najwyższy wyraz w: linia Granoro „Dedykowana naszej ziemi”.

Granoro

W procesie produkcji makaronu Granoro, wybór matrycy jest decydujący dla nadania różnym kształtom właściwej porowatości i odpowiedniej grubości. W rzeczywistości wszystkie formaty są zaprojektowane tak, aby uzyskać równomierne gotowanie w relatywnie krótkim czasie gotowania. Makaron Granoro jest twardy, elastyczny i pełny, nawet wiele godzin po ugotowaniu. Ma typowy złotożółty kolor złoconej na słońcu pszenicy durum i jest porowaty, co zapewnia doskonałą wydajność i maksymalną strawność. Nie pozostawia skrobi w wodzie do gotowania, która pozostaje czysta i bez osadu, ma również wysoką zawartość białka i niepowtarzalny aromat najlepszej pszenicy durum.

Składniki: maka z pszenicy durum 100 % z włoskiego regionu Apulia. Pochodzenie pszenicy: WŁOCHY. Kraj uprawy pszenicy: WŁOCHY (APULIA). Kraj mielenia: WŁOCHY (APULIA).

Średnie wartości odżywcze w 100 g produktu:

Wartość energetyczna 1507 kJ / 355 kcal

Tłuszcz 1,5 g – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g

Węglowodany 71 g – w tym cukry 3 g

Białko 13 g

Włókna 3 g

Sól 0 g

EAN 8007290331342

Brand

Kraj pochodzenia:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makaron pappardelle”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *