MAVEAT » Produkty » Spiżarnia » Kawa ziarnista bio colombian specialty

Kawa ziarnista bio colombian specialty

41,55 

Kawa ziarnista bio colombian specialty to ekologiczna kawa palona, 100% Arabika. Ma jedwabistą strukturę i owocowy posmak.

Opakowanie 250 g

9 in stock

Kawa kolumbijska

BIO Colombian specialty to kwintesencja kolumbijskiej Arabiki. Charakteryzuje się rześkością soczystych czerwonych owoców i dyskretnymi nutami karmelu. Jest delikatna, jedwabista, urzeka mocno owocowym smakiem i łagodną słodyczą. Najwyższej jakości organiczne ziarna pochodzą z upraw kontrolowanych przez stowarzyszenie lokalnych rolników APRASAR w Tolimie. Stowarzyszenie to zostało założone w 2016 roku przez lokalnych farmerów w celu nawiązania kontaktów na rynku kawy specialty. Dzięki temu udało się wypracować uczciwy system wynagradzania, co umożliwiło rolnikom reinwestowanie w ich gospodarstwa i utrzymanie rodzin. Ponadto stowarzyszenie pomaga producentom w uzyskaniu dostępu do wsparcia technicznego w zakresie najlepszych praktyk rolniczych i innowacyjnych metod przetwarzania kawy.

  • Stopień palenia: średni
  • Profil smakowy: czerwone owoce, karmel
  • Intensywność: ●●●
  • Kwasowość: ●●●●
  • Słodycz: ●●●●
  • Punktacja SCA: 86/100
  • Obróbka ziaren: mokra

Przeznaczona do różnego rodzaju parzenia: w ekspresach ciśnieniowych, przelewowych, kawiarkach, a także we french pressach. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu z dala od bezpośredniego oddziaływania promieni słonecznych.

Składniki: BIO kawa ziarnista palona 100% Arabika (100%).

EAN 5904538364236

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kawa ziarnista bio colombian specialty”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *