3 składniki, których nigdy nie powinno zabraknąć na romantycznej włoskiej kolacji

Zbliżają się Walentynki dlatego jak zwykle wysyłamy Ci szereg wskazówek, które sprawią, że Twój stół będzie bardziej włoski, zdrowy i autentyczny!

Dieta śródziemnomorska uczy nas prowadzenia zrównoważonego życia poprzez spożywanie zdrowej żywności, dzięki ściśle kontrolowanemu łańcuchowi dostaw i niepowtarzalnemu smakowi. Poniżej znajdziesz 3 składniki, które bez wątpienia doskonale skomponują się z Twoimi gustami i gustami Twoich gości na romantyczną kolację.

Mortadella

Kiełbasa, która uosabia niezrównaną elegancję, niepowtarzalny smak i ciepły, żywy kolor: róż miłości! Mortadella Bologna uosabia mieszankę cech, które dają tym, którzy mają okazję spróbować jej w plasterkach lub w kostce, wyjątkowe i niezapomniane wrażenia. Znakomita na przystawkę do musujących, skocznych win lub z pyszną piadiną i kremowymi serami, dziś proponujemy niecodzienne, ale smaczne zastosowanie: Pikantny Sernik z Mortadellą Roselliną.

Guanciale for Carbonara

Guanciale to składnik, który towarzyszy wielu przepisom w tradycyjnej kuchni włoskiej. Jego niepowtarzalny smak zawsze tworzy amatriciana i makaron alla gricia. Tradycja rzymska, która eksportowała włoskiego ducha na cały świat, powoduje, że to danie jest obowiązkową pozycją na naszych stołach. Dla wegetariańskich przyjaciół proponujemy smaczny wariant ze szparagami carbonara, prosty i smaczny dla wyjątkowego i niepowtarzalnego dania.

Aperitiamo

Aperitiamo to świetny sposób na rozpoczęcie romantycznej kolacji, szczególnie wieczoru tête-à-tête. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć romantyczną włoską atmosferę ze swoim partnerem, masz w jednym pudełku! Zaostrz swój apetyt mieszanką 100% włoskich składników w tym: salami wiejskie lub płatki szynki parmeńskiej, pokrojony w kostkę ser Parmigiano Reggiano, smakowe mieszane czarne i zielone oliwki oraz pieczone rustykalne grzanki. Dodatkowo znajdziesz dwie butelki MySpritz w połączeniu z eleganckim i wygodnym zestawem do nakrycia stołu w oryginalnym włoskim stylu.

Zespół Maveat
Zespół Maveat
Artykuły: 53